All for Joomla All for Webmasters


Çevrimiçi Site Analizi

Online Varlık Analizi, işletmenizin çevrimiçi çalışma biçimine bakmamızı sağlar. Web sitenizin tasarımına, işlevselliğine ve içeriğine bakacağız. Rekabetinizle ilgili olarak rakiplerinize göre ideal anahtar kelimelerinize ve konumlarınıza da bakacağız. Sonuç olarak, güçlü ve zayıf yönlerini tam olarak görebilmeniz için web varlığınızı ayrıntılı bir şekilde analiz edeceğiz.
Çevrimiçi pazarlama stratejisinin kilit parçası

Büyük veya küçük herhangi bir işletme, çevrimiçi pazarlama stratejisinin önemli bir parçası olarak çevrimiçi var olma genişlemesine sahip olmalıdır. Etkin çevrimiçi varlığı sayesinde görünürlüğü artıracak ve markanızın itibarını geliştireceksiniz. Bu, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında sormaya devam eden potansiyel ziyaretçilere ulaşmanıza olanak tanır. Markanızın sektörünüzdeki çevrimiçi varlığıyla tam olarak nerede durduğunu görmek için Çevrimiçi Varlık Analizi dediğimiz şeyi sunuyoruz. Bu analiz, potansiyel ziyaretçiler arasında işletmenizin ne kadar iyi göründüğünü belirlememize yardımcı olacaktır.Çevrimiçi Varlık Analizi Neleri içerir?

 • Sayfa içi ve sayfa dışı analiz
 • Rekabet karşılaştırması
 • İçerik raporlaması
 • Web sitenize ilişkin anahtar kelimeler ararken durduğunuz yer
 • Sosyal medya varlığı
 • Arama motorları arasındaki markanın görünürlüğü
 • Web sitenizin tasarımı ve işlevselliği
 • Rakip analizi
 • Rakip analizi
 • Web trafiği analizi ve artan trafik
 • Daha fazla iş kazanmak için fikirlerOnline Durumunuz Değerlendirmesi aşağıdakilerden oluşur:

Tescilli 30 noktalı bir analizin video incelemesi

Bulgularımızın, önerilerimizin ve kaynaklarımızın ayrıntılı bir özeti

30 dakikalık bir telefon görüşmesi

Sonuçları güvence altına almak için ücretsiz e-posta takipÇevrimiçi Varlık Analizi Neden Önemlidir:

İnternetteki varlığınızı pazarlama etkinliklerinin ne kadar iyi çalıştığını izlemek için hiç izlemediyseniz, önümüzdeki birkaç ay içinde iyileştirmenizi ölçmek için bir başlangıç noktası belirlemek için şimdi bir tane yapmalısınız. Görünürlüğünüzü arttırırken, işletmeniz için harika şeyler olabilir. Ne kaçırdım Bu analizde eklememiz gereken bir şey var mı? Bize ne kadar iyi yaptığınızı bildirin.
6x
Anahtar kelime sıralamasındaki büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
En iyi 10 sıralama sıralamasında artış


129%
Ziyaret periyodunda artış
BizKimiz


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • One of the best theme I have ever used. Every minor detail has been taken care of. Clean, Modern Design can be used for any type of website. Excellent template.

  John Anderson
  John Anderson
  Risotto Co
 • Lida has assisted me with questions in regards to web hosting and has offered me more insight in half an hour than my current host did in all the years I have been with them.

  Lida Smith
  Lida Smith
  Mexin Co


ÜcretsizTeklif İste


İsminiz*

Telefon Numarası*

Mail Adresiniz*

Web Site Adresiniz

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Lütfen İlgi Alanınızı Seçin?