All for Joomla All for Webmasters


E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlaması, bir grup kişiye e-posta kullanarak ticari bir mesaj pazarlamaktadır. En geniş anlamıyla, potansiyel bir müşteriye veya mevcut müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak kabul edilebilir. Genellikle reklamlar göndermek, işletme talebinde bulunmak veya satış veya bağış talep etmek için e-posta kullanmayı gerektirir ve sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturması amaçlanmıştır.Bazı Hizmetler


Duyarlı E-posta Tasarımı

E-postalarınızı her ölçekteki tüm cihazlarda en iyi biçimde biçimlendirmeye yardımcı olmak için ortam sorgularını kullanan HTML ve CSS olarak kodlarız.


Otomatik E-posta Pazarlaması

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız satışlarınızı artırmanıza ve daha fazla olası satış dönüştürebilmenize yardımcı olurken aynı zamanda size zaman, para ve kalp çektiğinden de tasarruf sağlar.E-posta Yazarlığı

E-posta kopyalama hizmeti, en yüksek ROI ile pazarlama kanalından daha büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tam Yönetilen E-posta Pazarlaması

Tam yönetilen hizmetimiz, ayda iki e-posta kampanyası oluşturulmasını içermekte olup, hepsi sizin için profesyonelce tasarlanmış ve sizin için yazılmıştır.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişimlerle işletmenizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-posta Listesi Temizleme

Eski ve yorgun e-posta adreslerinizi ayiririz ve listenizin gıcırdatıcı temiz olduğundan ve teslimat noktaları puana hazır olduğundan emin olun.Nasıl Yaparız?


Haber BülteniOluştur

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Hızlı ve basit!

1

Yayınlanabilirlik Testler

9KTASARIM tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına bir teslimat testi yapmanıza izin verir.

2

Kampanyanız Gönder

Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımıza kontrol edin.

4

Parça Kampanyalar

Her şeyi izle: açar, tıklar, aboneliğini iptal eder, spam şikayetleri, zıplamalar, bağlantı etkinliği ve daha pek çok şey.

5

E-posta Pazarlama ÖzelliklerimizE-posta Haber Bülteni Yarat

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Tasarımınızın, her gelen kutusunda, her cihazda muhteşem görünmesi garanti edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir konfor ve kolaylık sağlarız.


Kampanyanızı gönderin ve Teslimat Alın

E-posta kampanyaları, bulut üzerinde depolandığımızdan kolaylıkla gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerde erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımıza kontrol edin. Tüm önemli internet servis sağlayıcılarıyla geribildirim döngülerimiz olduğundan yüksek teslim oranları garanti edilmektedir.
A/B Split Testi

A / B Bölünmüş Sınama, abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanya başarısı hakkında fikir edinmenize ve kampanyaları zamanla etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Bölünmüş test, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranları belirleyen değişkenleri ve segmentasyonunuzu hassaslaştıracaktır. Konu satırınızı, ad, e-posta içeriği, BTA ve gönderen gün / saat arasında test edin.


Kampanyaları İzleyin. Raporları İzle

9KTASARIM e-posta pazarlama yazılımı ile e-posta pazarlama kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç alıcıların e-postanızı açtığına, kaç e-postanın geri çevrildiğine, oranlardan ayrılmasına ve istatistikler aracılığıyla tıklamalarına dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. 9ktasarım, kampanyalarınızı, size ait kampanyalarınızı geliştirmenize yardımcı olmak için çizelgeler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

5yıllık
TECRÜBE


500
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


13milyon
GÖNDERİLEN AYLIK E-POSTALAR


80
TASARLANMIŞ ŞABLONLAR