All for Joomla All for Webmasters

9K E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-ticaret sektörü öylesine katlanarak büyüdü ki, e-ticaretin ne olduğunu anlatma gereği hissetmiyoruz. Modern ticaret kendine kayıtsız kalanlara karşı oldukça acımasız. İşinizi elektronik ortama taşımak ve kazancınızı katlamak ise tamamen sizin elinizde.

Bu noktada 9K, işinizi elektronik ortama aktarırken ihtiyaç duyacağınız her türlü donanıma sahip e-ticaret yazılımı 9K Store ile size başarılı bir e-ticaret projesinin anahtarını sunmaktadır. Hepsi başarıya ulaşmış 20ye yakın e-ticaret projesiyle güvenilirliğini ve tecrübesini kanıtlamış firmamız sizinle beraber daha da büyümekten heyecan duyacaktır. Gelişmiş ürün kategorizasyon sistemi, hazır ödeme alt yapısı entegrasyonları, ileri düzey raporlama, kargo yönetimi ve işinize yarayacak ve işinizi geliştirecek çok daha fazlası 9K Store ürünümüzde yer almaktadır.

Sizi, özgün bir tasarım ve başarılı bir e-ticaret uygulamasıyla işinizi internete taşımaya ve kazancınızı artırmaya davet ediyoruz. Referanslarımızı sunmak ve e-ticaret projenizin detaylarını konuşmak üzere sizleri en yakın zamanda ofisimizde misafir etmek isteriz. Başarıya giden yolda 9K güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.