All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, deneyimli, donanımlı, profesyonel çalışan fakat bir o kadar amatör ruha sahip bir ekip ile yola çıktık. Doğru taktik, profesyonel iş tasarıları, mükemmel tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. 10 senesi aşkın müddettir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Animasyon, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan isimi ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya İdaresi, Dijital Pazarlama, Müessesesel Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol süresince geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin hududunu sizler belirlediniz.

Yolculuğunuzda size neler vaat ediyoruz?

9K Tasarım, size bütçenizle orantılı olarak değişik analiz eder sunar. Firmanızın Adana web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi tahlil eder ve beklentilerinizi çözüme kavuşturur

Hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. İş süreçlerinizi inceleyerek, Adana web üzerinden iş süreçlerinizi ve tüm hizmetlerinizi en iyi, en hızlı ve en pratik şekilde bilişim teknoloji araçlarından maksimum düzeyde yararlanarak hızlandırmak ve yeni bir düzen kurmak için size analiz eder sunar.

9K Tasarım Web Sunucu hizmeti; yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmıştır. Sunucularımız Türkiye ve Almanya’da bulunmaktadır. Alan isimi tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırır.

Öncelikli sorumluluğumuz; müessesesel müşterilerimizin müessesesel kimliklerini internette çağdaş, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde internet sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız veyahut firmanız için camekan oluşturmaktır.

Firmamız tarafından geliştirilen “9K Tasarım İçerik İdare Sistemi” ile ferdi ve müessesesel olarak tasarladığımız tüm internet sitelerinin, kullanımı kolay bir arayüz ile bilgisayar kullanabilen herkes tarafından yönetilebilmesini sağlıyoruz.

Firmamız tüm bunları yaparken güvenliği katiyen savsaklamaz. En yüksek sunucu güvenlik önlemlerinin yanında, tüm yazılımlarımız, yüksek güvenlik önlemleri ile her hangi bir saldırı hatıranda otomatik olarak alarma geçen, sitenizin ve bilgilerin- destur güvenliğini sağlayan özel 9K Tasarım güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Her ay düzenli olarak, sunucularımız da yer alan tüm yazılımların oluşturduğu hatalar incelenmekte, muhtemel güvenlik açıkları ve yazılım hataları düzenli olarak giderilmektedir. İşi teslim edene kadar değil, yayın müddetince de destek oluyoruz.