All for Joomla All for Webmasters


İçerik Pazarlama

Tam olarak ne içerik var? İçerik, bloglar, bilgi kaynakları, videolar, e-postalar, e-Kitaplar, sosyal medya güncellemeleri ve web sitenizdeki metindir. Evet, içerik heryerdedir. İçeriğinizi temel değerlerinize ve izleyicilerinizin her birinin, ihtiyaçlarınıza, ve içeriği tüketmenin yegane tercih edilen yollarına hizalandıran bir içerik pazarlama stratejiniz olması bu kadar önemli.
İçerik Pazarlamaya Neden İhtiyacınız Var?

Alıcılar kendi kendine yönetilir ve içerik, cevap arayışlarını tatmin etmeye yardımcı olabilir ve iş problemleri için onları çözümlere yönlendirebilmenizi sağlar. 9KTasarım Marketing ekibi, sizin gibi işletmelere, izleyicilerinizi alıcılardan alıcılara nasıl taşıyacağınızı belirlemenize yardımcı olan uzmanlardır.
İçerik Pazarlama Daha Fazla Müşteri Bulmanıza Nasıl Yardımcı Olur?

İçerik pazarlaması, kitleniz ile güvenilirlik ve otorite oluşturan sinyaller oluşturur. İçerik pazarlamacılığının birçok SEO avantajına ek olarak, diğer dijital pazarlamanın yapamadığı müşterilerinizle bir seviyeye bağlanmak için bir araç olarak kullanılabilir.


TEKLİFİMİZ;

9K Tasarımın sürdürülebilir, etkili ve entegre bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmelerinde yardımcı olur. İşletmelere etkili bir içeriğe yönelik gerekli adımları atmalarına yardımcı olan bir içerik pazarlama stratejisi danışmanlık hizmeti sunuyoruz.marketing program İçeriği;

  • İş durumunuza dayalı içerik pazarlama stratejisi geliştirme
  • Video, beyaz kağıtlar, e-Kitaplar, blog gönderileri, web seminerleri, vaka incelemeleri vb. De dahil olmak üzere tüm format ve kanallarda alakalı ve uygulanabilir içerik.
  • İçerik yerleşimi ve dağıtımı – dijital PR
  • Sayısal ve sosyal medya kanallarıyla içerik yükseltme – Twitter, Facebook, YouTube vb.
  • İçerik pazarlama teknolojisi ve araç önerileri


İşlem Sıralaması


İçerik Strateji

Burada tek bir boyut uygun değil. Siteniz için E-Ticaret içerik stratejisini özelleştireceğiz ve içerik pazarlama yatırımınız yoluyla büyük bir kaldıraç sağladığınızdan emin olacağız.

Yazma & Düzenleme

İçerik pazarlama uzmanlarımız, içeriğinizi, projeniz için tanımlanmış stratejilere göre özelleştirmeye başlarlar. Bu, Misafir Blogları, Beyaz Gazeteler, Infographics, Vaka Çalışmaları, Video ve daha fazlası olabilir.

İçerik Dağıtım

Ekibimiz, birinci sınıf sosyal ve çevrimiçi etkilenenler, blog yazarları ve içerik platformu sahipleri ile kurulan ilişkimiz sayesinde içeriğinizi alakalı ve popüler sitelere dağıtmaya başlayacaktır.

İçerik Bakım

Eski istatistiklerin yenileri ile değiştirilmesi, eski ekran görüntülerinin kaldırılması veya iç bağlantıların daha alakalı olanlarla değiştirilmesi markanın içeriğini yeniden canlandıracak. Güncel kal!