All for Joomla All for Webmasters


Sosyal Medya Danışmanlığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya danışmanlığı, doğal bağlantılar kurmaya yardımcı olan ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.
Sosyal Medya Hizmeti


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi


Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin% 100'ünde sonuç alınmıştır.

Daha Fazla Bilgi


Sosyal Medya İçerik Yaratma

Çevrimiçi sosyal medya danışmanlığı aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için bir dizi sosyal medya yazma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.

Daha Fazla BilgiNeden Sosyal Medya Danışmanlığı?

Sosyal medya danışmanlığı veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya danışmanlığı, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetine Neden İhtiyacınız Var?

 

Müşterileriniz Sosyal Medya’da.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

Sizi ve Şikretinizi Arayan İnsanlar Var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya da İnsanlar Şirketinizden ve Sizden Bahsediyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketiniz Sosyal Medya Danışmanlığını Hak Ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal MedyaHizmeti


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Yorumlara Müdahale

Özel Görseller Hazırlama

Analiz & Raporlama

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Sürgülü bir grup olduğumuzdan ve yeni işimiz öncelikle biz nasıl çalıştıklarını bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan öneriler ve tavsiyelerden gelmektedir. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için müşterilerimize doğrudan konuşmanızı öneriyoruz. Sosyal medya fiyatlarımız tamamen ısmarlanmıştır ve mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.