All for Joomla All for Webmasters


Tıklama Başına Ücret

PPC, tıklama başı ödeme yöntemini, reklamverenlerin reklamlarından her biri tıklandığında bir ücret ödeyecekleri internet pazarlama modelidir. Esasen, bu, bu ziyaretleri organik olarak “kazanma” çabalarından ziyade sitenize yapılan ziyaretleri satın almanın bir yoludur.Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler formlarından biridir. Reklamverenlere birisi, iş teklifleriyle alâkalı bir anahtar kelimeyi aradığında, arama motorunun sponsorlu bağlantılarına reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır.
PPC Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar, işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödemeli pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst düzeye taşımaya yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stratejiyi ve raporlamayı özelleştiririz.
Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve yönlendirmeyi, yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşteri sayısını artırmak veya marka bilinirliğini artırmak gibi.
Tıklama Başı Ödeme Hizmeti


PPC Denetimleri

PPC Denetim süreci, denetim amacını, kapsama alanını ve veri analizine kadar olan yolları anlamaya başlar.


Bing Reklamcılık

Şirkete 129 milyon eşsiz araştırmacıya dokunmasına yardımcı olan reklam hizmeti olarak, şirketin tıklama başına ödeme hizmeti en önemli özelliktir.Sosyal Reklamcılık

9K Tasarım, hedef kitlenizi hedeflenen istenen eylemlere yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, daha önce hizmetinize veya ürününüze ilgi göstermiş bir kitleyi hedefleyecektir.Google AdWords

Bizi kullanmak başka bir tam zamanlı çalışanı işe almak için ek bir ücret ödemeden, tam zamanlı bir AdWords uzmanının yararına olur.


Yeniden pazarlama ve yeniden hedefleme

Web sitenizi daha önce ziyaret edenlere pazarlama yaparak yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırın.
Raporlama

Kampanyanızın anahtar kelime tercihi ve metin seçimi ile ilgili başarısı konusunda aylık olarak rapor verir ve ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızın bilincinde bir sıralama raporu hazırlarız. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleriyle kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için bir saatlik bir görüşme yapacağız.