All for Joomla All for Webmasters


Yerel İşletme Pazarlaması

Yerel pazarlama, başarılı, kapsamlı İnternet pazarlama stratejisinin hayati bir unsurudur. Birden fazla lokasyona sahip işletmeler veya yerel müşterileri arayan şirketler için SEO‘ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır; Aslında, hedeflenen bir yerel kitleye pazarlama yapmak, kendi benzersiz stratejiler setini gerektirir. Doğru şekilde yapıldığı zaman, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalarını iyileştirmelerine, topluluklarıyla olumlu şekilde etkileşime girmelerine, müşteri sadakati artırmalarına ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etmelerine olanak tanır.
İşlem Sırası

Aşağıdaki grafik, her bir yerel pazarlama tekniğinin bir özetidir ve aşağıda her kategoriye ayrıntılı olarak giriyoruz.


WEB SİTE OPTİMİZASYONU

KURUMSAL LİSTELER

ADRES İNŞAALARI

DEĞERLENDİRME & SONUÇ

PPC & ÇAĞRI İZLEMEYerel PazarlamaHizmetleriYerel Arama Optimizasyonu (SEO)

Yerel bir SEO kampanyası uygulamak, bir müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir. Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin, Google Web Yöneticisi gibi platformlara bir XML site haritası göndermeyi içeren sıralamaları belirleyen büyük arama motorları tarafından düzgün ve tam dizine eklenmesini sağlıyoruz.
Google+ Yerel İşletme Sayfalarını optimize etmeyi, uygun imajları, videoları, açıklaması ve arama sonucunun en üstünde yer alabilecek ve işinize yüksek oranda hedefli müşteriler çekebilecek diğer ilgili faktörlerle uzmanlaştık.

Daha Fazla Bilgi

Yerel İşletme Rehberi Listesi

9k tasarım ayrıca yelp gibi çok sayıda çevrimiçi iş dizininde istemci listeleri oluşturur! Ve bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde artırmak için Google+ Yerel. Birincil hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür kılmak ve erişilebilir kılmaktır ve fiziksel telefon rehberinin popülaritesinin azalmasına rağmen çevrimiçi bir iş dizini şu anda bu hedeflerin her ikisine de ulaşmanın en iyi yöntemidir.Yerel PPC

Yerel Tıklama Başına Ödeme, yerel işyeriniz için umutları satın almaya ve bunları tekrar eden müşterilere dönüştürmeye hazır olanı çekmenin en hızlı yoludur. Yerel PPC Reklamları, yalnızca çok sınırlı bir coğrafi alan içerisinde, çoğunlukla mağazanızın veya ofisinizin 50 mil radyo frekansında arayan kişilere gösterilir. Web sitenize yalnızca şu an için hazır olan insanlardan yüksek hedefli trafik elde edersiniz. Az etkili, daha az pahalı ve olumlu sonuçlar vermektedir.

UNDERSTAND MORE