All for Joomla All for Webmasters


Ziyaretçi Yükseltme

İnternet pazarlamasında, dönüşüm optimizasyonu veya dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), müşterilere dönüşen ya da daha genel olarak bir web sayfasında istenen herhangi bir işlemi gerçekleştiren bir web sitesine gelen ziyaretçilerin oranını artırmak için kullanılan bir sistemdir.
Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), dönüşüm oranınızı yükseltmek için sponsorluk arama reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı optimize etme işlemidir. CRO hızla popülerlik kazanmaktadır, çünkü reklam harcamalarınızı yükseltmeden satışlardan elde edilen kârı artırmanın bir yolu olarak görülüyor.

Hitinizi Yükseltmek İster misiniz?

Dönüşüm, web ziyaretçilerinizin web sitenizde veya açılış sayfanızda almasını istediğiniz belirli işlemdir, örneğin:

Satın alma


Daha Fazla Kişiye Ulaşma


Üyelik Yönetimi


Ücretsiz İndir


Süpriz Paketler


Anahtar Kelime Üst Sırala Çıkma

Ziyaretçi Yükseltmek Nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitleden daha fazla potansiyel müşteri oluşturan bir sanatsal yöntemdir. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefon açmasını ve fiyat teklifi vermesini sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra kullanmak üzere bırakmak yerine, artık ‘satın al’ düğmesini tıklatmalarını sağlar. Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza veya web sitenize daha fazla ziyaret çekmek için para harcamadan daha fazla işlem yapmanızı sağlayabilirsiniz.Nasıl Yapıyoruz?


Web site Analizi

Web sitemizin kullanılabilirlik servisleriyle müşteri tabanınızı ve çevrimiçi dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

1

Özgün İçerik Satın Alma

Web siteniz için, sitenizin ziyaretçilerini dönüşümlü olarak teşvik edecek cazip satış kopyalarını oluşturabiliriz

2

Anasayfa Optimizasyonu

Açılış Sayfası Optimizasyon hizmetlerimiz, sitenizi daha iyi dönüşüm oranları için optimize etmemize izin verir.

4

A/B Split Testi

Size en fazla artış sağlayacak sayfaları hedefleyen AB test denemeleri sunuyoruz

5


Bizim Yaklaşımımız

  • İlk olarak, işletmenizinizi ve hedeflerinizi tanımak için Dönüşüm Oranı Optimizasyonumuzu oluşturmak veya optimize etmek için en iyi stratejinin hangisinin olacağını belirleyebiliriz..
  • Bir dönüşüm oranı optimizasyonu şirketi olarak, veri tabanlı A / B testlerimiz ve diğer UX iyileştirmeleri, dönüşüm oranlarımızı sürekli iyileştirmek, rehber veritabanınızı büyütmek ve daha fazla gelir elde etmeyi amaçlıyor.
  • Hipotezin doğru olup olmadığını anlamak için deneylerimizdeki sonuçları analiz ederiz. İstatistiksel bir önem kazanılmışsa ve hipotezimiz doğruysa, açılış sayfanızın başarılı varyasyonunu yayınlıyoruz. Değilse, yeni bir hipotez test eder ve tüm süreci tekrar çalıştırırız.


Fiyatlandırmamız

CRO paketleri, gereken sayfa sayısına ve teste dayanır. Programlarımız ayda ? $ ‘dan başlıyor. Projenizin büyüklüğüne ve niteliğine bağlı olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir teklif hazırlanacaktır. Tüm fiyatlar pazarlık içindir.